LilCup menstruační kalíšek fialový 2

fialová
Zakončení
stopka

• , zakoupeno v Intimino

Za mne super ! Nic netlačí, nedrhne, nevadí , neteče. Prostě spokojenost. :)

• , zakoupeno v Intimino

Ze zvědavosti zkouším kalíšek na doporučení kamarádky. Zatím používám produkt jen krátce, ale je to super. Doporučuji vyzkoušet.

• , zakoupeno v Menstruační kalíšek

Ještě jsem nemohla produkt vyzkoušetale těším se jak budu moci.

Značka
Velikost
Barva
fialová
Zakončení
stopka

LilCup menstruační kalíšky jsou vyrobeny v souladu s přísnými požadavky certifikace ISO 13485 (zdravotnické prostředky), ISO 9001. SZU. Jsou vyrobeny v USA ze 100% lékařského silikonu. Vyrábí se v několika tvarových typech, velikostech a barvách.

Menstruační kalíšek Lilcup by Moio je vyroben v souladu s přísnými požadavky certifikace ISO 13485 (zdravotnické prostředky) z platinum lékařského silikonu v souladu s ISO 9001. Výroba probíhá ve výrobním podniku který je FDA registrován a kontrolován, tento výrobní podnik je také ISO certifikován

Prvotřídní certifikovaný materiál, nekompromisní certifikovaná kvalita zpracování a chytrý anatomický design jsou zárukou jistoty bezpečnosti produktu který Vám poskytne jedinečný pocit čistoty, komfortu, bezpečí a dlouhých let používání.

Certifikace a testování menstruačních kalíšků LilCup:

ISO 13485 - (výroba zdravotnických prostředků)

Menstruační kalíšky LilCup jsou testované a schválené Státním zdravotním ústavem ČR (SZU)

Vyrobeno v souladu s ISO 9001

Kalíšky neobsahují žádné superabsorbční látky, bělidla, deodoranty, jsou bez latexu a BPA.

Menstruační kalíšek LilCup je produkt nejvyšší kvality vyrobeý v USA ve výrobním podniku který je FDA registrován a kontrolován, tento výrobní podnik je také ISO certifikován.

Velikost 2

Vhodný pro ženy po porodu nebo nad 25-30 let, ženy jenž mají středně pevné až povolené vaginální svaly. Vhodný také pro ženy vysoké či s nadváhou. Vhodný pro ženy jenž mají děložní čípek nalézající se ve standardní až vyšší poloze.

• (Podrobné informace o velikostech najdete v horním menu sekce: JAKOU VELIKOST?)
  • Vliv na výběr kalíšku má také poloha Vašeho děložního čípku. Více informací v horním menu sekce: JAK ZMĚŘIT DĚLOŽNÍ ČÍPEK?
  • průměr 47 mm
  • délka kalíšku bez stopky 52 mm
  • délka držátka 12 mm
  • max. objem 40 ml
  • Lilcup Joy patří mezi středně měkké kalíšky

Balení obsahuje: 1 ks kalíšek + návod + zdarma ochranný pytlíček design Vik

Proč je lepší než běžné hygienické vložky/tampony? 1) LilCup Joy je ekologický. Opětovným používáním šetříte životní prostředí. 2) LilCup Joy Vám šetří peníze. Náklady na LilCup se Vám vrátí již za několik měsíců a následné roky už jen šetříte. 3) LilCup Joy je hygienický. Nepropouští žádnou krev ven. Nepropouští vodu dovnitř pochvy při plavání. 4) LilCup Joy Vás neomezuje v pohybu, při sportování ani v noci při spaní. 5) LilCup Joy je hypoalergenní. Lékařský silikon je vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Nenarušuje zdravé vaginální prostředí. 6) LIlCup Joy je bezpečný. Neobsahují žádné superabsorbční látky, bělidla, deodoranty, bez latexu a BPA 7) LilCup Joy je vyroben z lékařského silikonu v USA v souladu s ISO 9001 ve výrobním podniku který je FDA registrován a kontrolován, tento výrobní podnik je také ISO certifikován (ISO 13485), testováno a schváleno Státním zdravotním ústavem ČR (SZU) 8) LilCup Joy je bez zápachu. Kalíšek i krev v něm nashromážděná je bez zápachu. Menstruační krev nezapáchá, nepříjemný pach vzniká pouze při kontaktu s vložkou nebo tamponem. 9) LilCup Joy má dlouhou životnost. Při dobré péči vydrží až 10 let.

Menstruační kalíšek je nejčistší a nejkomfortnější dámská hygienická pomůcka na současném trhu.  Zajistí maximální ochranu při menstruaci, kdy sbírá menstruační krev. Kalíšek nasbírá 3x více menstruační krve než běžné tampony a menstruační vložky. Po umístění v pochvě zajistí podle intenzity krvácení dokonalou ochranou po dobu 3-4 hodin při silném krvácení, 8-10 hodin při středně silném krvácení a až 12 hodin při slabším krvácení. Můžete ho bez obav používat ve dne i v noci, při cestování, sportování.

Sporty

S menstruačním kalíškem můžete dělat cokoliv i sportovat, běhat. Kalíšek je maximálně skladný. Menstruační kalíšek nemusíte používat jen během vaší menstruace. Využít jeho výhod můžete i při koupání v bazénu či na přírodních koupalištích. Tím zamezíte vniknutí špinavé vody do pochvy a omezíte tak vznik poševní mykózy.

Šetří životní prostředí i peníze

Každá žena za život spotřebuje přibližně 15 000 vložek či tampónů, což je velké množství odpadu. Používáním kalíšku šetříte dvakrát. A to jak životní prostředí, tak svou peněženku, jelikož životnost kalíšku je přibližně 10 let.

Jednoduchá manipulace

Manipulace s kalíškem je jednoduchá. Zavedete ho jako tampon a po naplnění ho opět vyjmete a opláchnete. Sterilizace kalíšku: pouze ho vložíte do vařící vody na 5 minut (možno i v mikrovlnné troubě). Možno také sterilizovat pomocí např. Milton tablet, kdy kalíšek vložíte na 15 minut do sterilizačního roztoku a opláchnete. Návod na použití obdržíte s kalíškem, dotazy zasílejte na [email protected]

Balení obsahuje: 1 ks kalíšek velikost 2 Mid fialový, návod, pytlík

• , zakoupeno v Intimino

Za mne super ! Nic netlačí, nedrhne, nevadí , neteče. Prostě spokojenost. :)

• , zakoupeno v Menstruační kalíšek

Ještě jsem nemohla produkt vyzkoušetale těším se jak budu moci.

• , zakoupeno v Menstruační kalíšek

Lehký a příjemný materiál, dobře se zavádí, dlouhá stopka pro snadné vysunutí. Za mě určitě nejlepší menstruační kalíšek na trhu momentálně. Vyzkoušela jsem i jiné, ale vrátila jsem se k této značce, protože je to opravdu kvalitní výrobek. První kalíšek o této značky mi vydržel 6 let, pak už mi zašla barva, tak jsem rozhodla pro nový. Zkusila jsem jinou značku, ale tak spokojena jsem nebyla a tak jsem se vrátila k LilCup a měnit už nebudu. Naprostá spokojenost

• , zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Cenově vyhodny výrobek, který funguje tak, jak má;-)

Pro první dva silnější dny jsem si musela pořídit větší, jiné značky, abych nemusela chodit na toaletu každou 1,5 hodinu, díky většímu stačí i co 3-3,5 hodiny a můžu jít i v mezičase někam ven, aniž bych se bála nehody. Takže Lilcup vyuziji až 3.-4.den. I tak jsem velmi spokojená. :-) Pro střední a slabsi MS je naprosto super a může konkurovat i dražším značkám. ;-) Zatím se ještě s těmito výrobky seznamují, teprve zkouším 2. cyklus, tak až vychytam i to zavádění, tak to bude snad už na 100 %.

• , zakoupeno v LilCup

• Maximální pohodlí a spokojenost, finanční úspora za vložky a tampony. Toto je můj druhý kalíšek, první kalíšek mi vydržel 7 let.
  • , zakoupeno v Menstruační kalíšek

Tento produkt jsem si vybrala ze dvou důvodů. Ten první je zdravotní. Menstruační kalíšek mi přijde vhodnější než používání tampónů a vložek. A druhý důvod je ekologie.
    Velikost kalíšku jsem vybrala podle věku, takže vel. L (je mi nad 25 let), ale ještě jsem nerodila a tak mi přijde dost velký. Ale volba velikosti je pravděpodobně individuální. Prvni pouziti je dost nezvyklé, ale je třeba vytrvat a dát tomu více šancí. Myslim, že je vhodný pro každou příležitost.

• , zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Nejlepší kalíšek za nejlepší cenu
    • Sedí super hned na poprve
    • Absolutně kvalitou převyšuje dva co jsem měla před timto

Super zboží za nejlepší cenu v CR

• , zakoupeno v LilCup

• Super produkt za super cenu
    • Certifikované zboží za nejlepší ceny v CR
    • Rychlé a prehledne

Nemá žádné minus, prostě perfektní obchod a perfektní zboží.

• Šetřím ŽP
    • Ušetřím za vložky a tampony
    • Nehtozí mi syndrom toxického šoku
    • Snadné zavádění
    • Necítíte, že ho máte