Nejnovější recenze ze sekce Menstruační kalíšky

Menstruační kalíšek meruňkový malý

Ověřený zákazník LUNAcare Lucie s.

Přidáno: 23. června 2020

• Pohodlí
  • Bezstarostnost
  • Hygienické
  • Využití i ve vodě
  • Výměna nutná klidně jen dvakrát denně
  • Žádná :)

Za mě rozhodně nejlepší koupě za celý rok už teď. :) Vše co daný produkt slibuje, maximálně splňuje ba i předčilo očekávání. Maximální pohodlí, ani nevím, že nějaká menstruace běží. Myslím, že by se tento produkt měl rozšířit co nejvíce, vložky s tampony už nikdy. :) Rozhodně doporučuji všem kteří si nejsou jistí, pokud se rozhodujete mezi pohodlím a strachem určitě objednávejte!

LilCup Juno menstruační kalíšek rose S

LilCup Juno menstruační kalíšek rose S

Ověřený zákazník LilCup Petra

Přidáno: 21. června 2020

Zakoupeno v LilCup

• Jednoduchost

Skvělý výrobek za dobrou cenu, doporučuji všem ženám pohodlnost jednoduchost

Me Luna menstruační kalíšek XL s očkem fialová

Me Luna menstruační kalíšek XL s očkem fialová

Ověřený zákazník Maluna.cz Tereza

Přidáno: 20. června 2020

Zakoupeno v Maluna.cz

Snadné používání, pohodlné, ekonomické, jsem spokojená.

Menstruační kalíšek sněhově bílý malý

Menstruační kalíšek sněhově bílý malý

Ověřený zákazník LUNAcare Ověřený zákazník

Přidáno: 18. června 2020

Zakoupeno v LUNAcare

S aplikaci kalisku jsem nemela od zacatku jediny problém. Zatim pouzivam druhy cyklus a pouzivam intimku opravdu jen pro jistotu. V noci pro jistotu pouzivam prozatim vložky, po ranu preci jen kalisek prvni dny mestruace jiz preteka.
Co se tyce velikosti, vyber dopadl presne dle doporucenych kriterii, jsem ve veku pres 30 let a jednom klasicky vedenem a bezproblemovem porodu.

Merula Cup Menstruační kalíšek one size Galaxy

Merula Cup Menstruační kalíšek one size Galaxy

Přidáno: 16. června 2020

• Krásný design
  • V celku univerzální
  • Hůře se s ním učí, ale pak už je vše ok :)

LilCup menstruační kalíšek fialový 2

LilCup menstruační kalíšek fialový 2

Ověřený zákazník Menstruační kalíšek Zuzik

Přidáno: 15. června 2020

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

Lehký a příjemný materiál, dobře se zavádí, dlouhá stopka pro snadné vysunutí. Za mě určitě nejlepší menstruační kalíšek na trhu momentálně. Vyzkoušela jsem i jiné, ale vrátila jsem se k této značce, protože je to opravdu kvalitní výrobek. První kalíšek o této značky mi vydržel 6 let, pak už mi zašla barva, tak jsem rozhodla pro nový. Zkusila jsem jinou značku, ale tak spokojena jsem nebyla a tak jsem se vrátila k LilCup a měnit už nebudu. Naprostá spokojenost

Přidáno: 14. června 2020

• Objem
  • Mekkost
  • Problem uvolnit podtlak

Kalisek je uzasny :) dlouho jsem se na neho chystala a bala jsem se protoze ma 3x objem nez ladycup S ktery pouzivam uz pres 5let. Neprotekl ani po 8hod. Vypada jinak nez ostatni kalisky.

Menstruační kalíšek malinový velký

Menstruační kalíšek malinový velký

Ověřený zákazník LUNAcare Helena

Přidáno: 13. června 2020

Zakoupeno v LUNAcare

• Mám dva úplně stejné a jsem spokojená

Menstruační kalíšek malinový malý

Menstruační kalíšek malinový malý

Ověřený zákazník LUNAcare Tereza

Přidáno: 13. června 2020

Zakoupeno v LUNAcare

Rozhodně bych všem doporučila alespoň vyzkoušet. Sice stále trochu zápasím se zaváděním kalíšku, ale to je vždy záležitost 5 minut, pak úplně zapomínám, že vlastně menstruuji. Díky kalíšku jsem se zbavila infekcí, kterými jsem docela dost trpěla, od té doby co mám kalíšek nebyla žádná. Navíc je to daleko lacinější varianta než vložky nebo tampóny. Za mě naprostá spokojenost, jen doporučuji.

Reakce obchodu LUNAcare

děkujeme za pozitivní kladnou vazbu. Jsme rádi, že jste s kalíškem spokojená a pomohl Vám i se zdravotními problémy.
S pozdravem za tým Lunacup,
Tereza

Me Luna menstruační kalíšek S s kuličkou růžová

Me Luna menstruační kalíšek S s kuličkou růžová

Ověřený zákazník Maluna.cz Klára Š.

Přidáno: 12. června 2020

Zakoupeno v Maluna.cz

Popis dostupný na e-shopu obchodu zcela odpovídá. Jako začátečník jsem ráda, že se krásně zavádí a díky kuličce jde i snadno vyndat bez známek bolesti. Zvykla jsem si na něj během jednoho cyklu. Je měkčí a není tak vůbec přes den cítit.

Luv Ur Body Menstruační kalíšek čirý M

Luv Ur Body Menstruační kalíšek čirý M

Přidáno: 12. června 2020

• Jednoducha manipulace

LilCup menstruační kalíšek růžový 1

LilCup menstruační kalíšek růžový 1

Ověřený zákazník Menstruační kalíšek Hana (27 let)

Přidáno: 11. června 2020

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

Zvolila jsem středně tvrdý kalíšek velikosti 1. Z počátku jsem měla potíže se zaváděním a vyjímáním, jelikož silnější materiál se mi hůře přehýbal a hůře držel stočený. Navíc narozdíl od tamponu není jeho tvar tak snadný na zavedení a jeden prst na to nestačí. Při vyjímání pak bylo největší výzvou zrušit podtlak, jelikož v manuálu uváděné kývání do stran mi nezabíralo. Za dva dny jsem to ale vychytala. Také stopku už nepotřebuji, ale pro první pokusy jsem si s ní byla jistější.
Kalíšek je příjemná varianta, vůbec o něm nevím, drží i při sportu na místě, neprotéká a nemusím řešit, jak moc silnou menstruaci právě mám (objem stačí s přehledem). Jen stále nemám vychytané, jak splnit všechna hygienická doporučení na zacházení s kalíškem při pobytu v přírodě.

Ověřený zákazník LUNAcare Anna

Přidáno: 10. června 2020

Zakoupeno v LUNAcare

Zpočátku jsem byla dost nejistá ohledně zavedení kalíšku, ale všechny potřebné informace byly navíc dodány s výrobkem.
Myslela jsem si, že zavedení bude těžší a bude mi to dlouho trvat. Opak je pravdou, jde to opravdu do 30s :) Stačil mi 1 cyklus.
Hodně se mi líbí vylepšený Evolution cup, nemusím ho totiž pokaždé vyndávat a to mi ušetřilo hodně práce.

Ověřený zákazník LUNAcare Ověřený zákazník

Přidáno: 8. června 2020

• Skvělá kvalita
  • Rozumná investice

Je to úžasný produkt, který bych doporučila úplně každé ženě. Dlouho jsem váhala nad koupí, ale teď jen lituji, že jsem si kalíšek nepořídila již dříve. Produkt je ve skvělé kvalitě a krásné barvě, která odpovídá fotkám.

Me Luna menstruační kalíšek S s kuličkou modrá

Me Luna menstruační kalíšek S s kuličkou modrá

Přidáno: 8. června 2020

(naposledy upraveno 8. června 2020)

Zakoupeno v Maluna.cz

Tento kalíšek jsem stihla použít na konec MS, když přišel. Zkoušela jsem při sportu, přes noc a skvělé, splnil svou funkci. Určitě doporučuji. Jsem začínající s kalíšky a opravdu paráda.

Yuuki Pytlík pro uschování kalíšku přírodní bavlna

Ověřený zákazník Maluna.cz av

Přidáno: 5. června 2020

• jednoduché užívání
  • ekologické i ekonomické
  • z mého pohledu zdravější pro mé tělo

Pro mě je kalíšek výborná věc, vždy po ruce, nikdy nedojde :), jeho použití mi přijde přívětivější pro tělo než tampóny nebo vložky. Doporučuji vyzkoušet a nebát se, třeba taky sedne :).

Yuuki sterilizační kelímek růžový

Yuuki sterilizační kelímek růžový

Přidáno: 3. června 2020

Zakoupeno v Maluna.cz

• rychlá metoda čištění kalíšku
  • nelze poznat, kdy se voda vaří, je potřeba zvýšené opatrnosti při manipulaci!

Ověřený zákazník LUNAcare Luciie

Přidáno: 2. června 2020

• Dobra manipulace

Merula Cup Midnight univerzální černá

Ověřený zákazník NuSpring V.

Přidáno: 2. června 2020

Zakoupeno v NuSpring

• zakoupeno z důvodu nízkého čípku
  • barva
  • krajkový sáček na uložení
  • zatím nejde dobře zavést i když už mám 2 roky zkušenosti s jiným kalíškem
  • šťopička je zbytečně dlouhá, zkrátila jsem na minimum
  • i po opakovaném zavedení se neotevře celý

Uvidím časem zda-li dojde ke zlepšení v používání, nicméně když porovnám s původním kalíškem, který měním z důvodu nízkého čípku, tak zavádění je šílené :-) Ať složím jak složím tak se nechce rozvinout. Štopičku jsem zkrátila, ale bohužel řez od nůžek mne škrábe (citlivá sliznice). Když se mi podařilo až druhý den na několikrát správně zavést (hluboko a rozvinul se) tak nošení bylo velmi pohodlné. Takže to vypadá, že to bude buď a nebo :-)

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25