Nejnovější recenze ze sekce Menstruační kalíšky

Ověřený zákazník Whoop·de·doo Ověřený zákazník

Přidáno: 1. srpna 2023

• Skladné
Menstruační kalíšek meruňkový malý

Menstruační kalíšek meruňkový malý

Přidáno: 29. července 2023

• pevnost

Kupovala jsme jako dárek, sestra již tento měla a chtěla ho po pár letech vyměnit za nový. Oproti prvnímu je pevnější a sestra je velmi spokojena.

FemIntimate Eve Menstruační kalíšek Růžová S

FemIntimate Eve Menstruační kalíšek Růžová S

Ověřený zákazník e-kondomy.cz Di

Přidáno: 28. července 2023

Zakoupeno v e-kondomy.cz

Vhodný pre menšie/užšie vagíny.

Merula Menstruační kalíšek XL Strawberry

Merula Menstruační kalíšek XL Strawberry

Ověřený zákazník Menstruační kalíšek Anonymní

Přidáno: 24. července 2023

(naposledy upraveno 24. července 2023)

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Kalíšek je objemný, když je zrovna silná mrnstruace

Tento Merula XL strawbery je pro mne vhodný, protože mívám velmi silnou menstruaci a tento kalíšek toho opravdu pojme hodně, jelikož často během chvilky se můj první kalíšek od jiné firmy Lady cup 2 brzy zaplnil a musela jsem ho neustále často kontrolovat, jelikož i přetékal, protože byl v okamžiku přeplněný, takže jsem musela nosit i vložku jako pojistku . Byl to sice kvalitní kalíšek,to ano,ale i přesto, že to byla velikost 2 ,( trojku tuším vůbec nevyrábí),tak byl pro mně velice malý.

Navíc ve mně tento Merula XL pěkně sedí,je totiž i širší,má větší průměr než ten můj původní (který jsem ztratila) takže mi neslézá během dne až dolů...i přesto, že jsem ten starý zasunula vždy co nejhlouběji, pořád se mi pořád stávalo, že při močení ale i při velké, když jsem trochu zatlačila, že mi vypadl do klozetu,takže jsem ho musela vždy před potřebou vyndavat. Ale posouval se mi i sám od sebe běžné i během dne. Například při běhu ale i rychlé chůzi,se vždy posunul, takže půlka kalíšku ze mě vždy vyčuhovala. Sice ve mě držel, to ano,neprotékal,ale měla jsem nepříjemný pocit, protože jsem ho cítila. A blbý pocit, že ze mě co chvíli vypadne , nebyl nijak příjemný......A tento Merula XL ve mě velice pevné sedí neposouvá se ,nevím o něm.Takze jsem ráda, že jsem si ho pořídila. Chtěla jsem si zase pořídit ten původní od stejné firmy,ale bohužel oni velké kalíšky nevyrábí, takže jsem se musela poohlédnout po větší velikosti u jiné, pro mě nové firmy a jsem za to ráda, že jsem tak velký vůbec sehnala,měla jsem dojem, že se vůbec tak velké "pro mně" ani vyrábět nebudou.

Stopku - ten žebříček,jsem ale musela u Merula XL úplně ustřihnout, protože jsem jí cítila,bylo to nepříjemné. Kalíšek s přehledem vytáhnu i bez stopky . (Ale tu stopku jsem měla uříznutou i u toho mého prvního kalíšku ).

Pokud se rozhodujete,jaký pro sebe koupit, určitě si pečlivě porovnejte rozměry obou kalíšků, který jsem používala dřív a této Meruly XL,který používám teď . Snad vám to při rozhodování pomůže .

Sterilizační kelímek Barva kelímku Růžový hrošík

Sterilizační kelímek Barva kelímku Růžový hrošík

Ověřený zákazník LadyCup Máca

Přidáno: 23. července 2023

Zakoupeno v LadyCup

Skladná, praktická pomůcka ke sterilizaci kalíšku, která se vám vejde do kabelky a můžete ji všude brát sebou, pokud je potřeba. Skvělý pomocník na cestách.

Super náhrada hygienických vložek. Začátečnické obavy z funkčnosti byly zahnány hned při první menstruaci. Zavádění jsem musela asi 3x nacvičit, ale pak vše super. Při mé běžné menstruaci a to i v první dny vydrží 12 hodin. Skvělá pomůcka při menstruaci a díky za ni. Kdo váhá, neváhejte. Od teď nahrazuji běžné vložky kalíškem.

Whoop de doo Menstruační Kalíšek Light 21 ml

Whoop de doo Menstruační Kalíšek Light 21 ml

Ověřený zákazník Whoop·de·doo Anne

Přidáno: 21. července 2023

(naposledy upraveno 21. července 2023)

• Fungující od 1.dne používání
  • Naprosto úžasný pro naše ženské dny
  • Vhodný i do vody
  • Vydrží dlouho bez protečení
  • Hygienický
  • Pohodlný (vlastně o něm vůbec nevím)
  • Tudíž super i na sport

Je to opravdu velká pohoda a nemusíte se dlouhé hodiny skoro o nic starat. Nemusíte měnit při každém čůrání jako tampon.
Dokonce vydržel celou noc i při silné menstruaci

Sterilizační kelímek Barva kelímku Čistá láska

Satisfyer Feel Confident fialový sada 2 15 ml + 20 ml

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. června 2023

Zakoupeno v Lékárna.cz

• velká úspora materiálu i peněz
  • celodenní klid
Merula Cup Menstruační kalíšek one size Galaxy

Merula Cup Menstruační kalíšek one size Galaxy

Ověřený zákazník Maluna.cz Jana

Zakoupeno v Maluna.cz

Při tom, jak dcera dospívá a "holčičích" hovorech a "moudrech" že první muž nemusí být ten pravý, tak že ani první kalíšek nemusí být ten pravý, jsem se odhodlala k další zkoušce, tentokrát třetí :D a jsem ráda, že jsem se odhodlala, konečně kalíšek, který je pro mě ten pravý, pravda ještě se trochu sžíváme při zavádění, ale když se to povede, vůbec o něm nevím a celý den je v klidu. Mám srovnání s Ladycup L, který mi ale vyjížděl, zkoušela jsem pak větší Claricup v domnění, že mi ten předchozí byl malý, ale i ten mi vyjížděl, i když se udělal podtlak, prostě mému tělu tyto kalíšky nějak neseděly. Na čas jsem to vzdala s tím, že větší kalíšek není (v průměru), a že tedy mám smůlu. Merula má úplně jiný tvar a paradoxně má horní průměr menší než ten LadyCupL a přesto mi sedí. Když ji správně zavedu, vůbec se nehne. Díky jinému tvaru se musí použít jiný sklad při zavádění, což zatím nemám ten cvik, ale za tu pohodu mi to stojí a věřím, že s časem si i toto osvojím na první dobrou.

Fun Factory FUN CUP B

Fun Factory FUN CUP B

Ověřený zákazník RuzovySlon.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v RuzovySlon.cz

Obrovská spokojenost. Příjemný materiál, snadné zavedení hned napoprvé bez jakéhokoliv problému. Jsem po dvou porodech a klidně jsem mohla zvolit tu menší velikost.

Me Luna menstruační kalíšek L s očkem čirá

Me Luna menstruační kalíšek L s očkem čirá

Ověřený zákazník Maluna.cz Dádule

Přidáno: 6. června 2023

(naposledy upraveno 6. června 2023)

Zakoupeno v Maluna.cz

Krásně pevně drží a neuhýbá na rozdíl od měkké verze kalíšku, kterou jsem před tím špatně zvolila. Občas přeteče při silné menstruaci, ale to je normální.

LadyCup sáček na kalíšek summer plum

Lunette Mycí gel na kalíšek 100 ml

• spokojenost

Ověřený zákazník Whoop·de·doo Admasi

Přidáno: 18. května 2023

(naposledy upraveno 20. června 2023)

Zakoupeno v Whoop·de·doo

• Skvěle sedí, pohodlné, snadné použití! Proč jsem to nepoužil dřív??? :)
  • Příjemný materiál. Snadno pochopitelné, jak jej správně vložit a vyjmout.
Merula Cup Menstruační kalíšek univerzální Strawberry červená

Merula Cup Menstruační kalíšek univerzální Strawberry červená

Ověřený zákazník Menstruační kalíšek Ověřený zákazník

Přidáno: 18. května 2023

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

Ještě jsem nevyzkoušela, ale očekávání mám veliká.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25