Gaia Cup Menstruační kalíšek L + slipová vložka a Magic Touch

Balení obsahuje: menstruační kalíšek, slipovou vložku a čistící prášek Menstruační kalíšek je: Ekologický – netvoří se zbytečný odpad hygienických pomůcek na jedno použití...
Garantovaný nákup z Superpotraviny-Naturalis.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 12 777 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč100 % • 595 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 57 068 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč12 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč96 % • 14 064 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Info v obchodu0 neověřených recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Značka

• Životnost
    • Šetří životní prostředí
    • Nezávadný materiál
    • Občas slabounce protéká

Nejlepší parťák pro menstruační dny! Jsem po 2.porodu, svaly pánevního dna neposiluji, a proto občas kalíšek netěsní (tak 50 na 50 zavedení). Ale je to opravdu jen malinko, přirovnala bych to ke slabému špinění. Nebo jsem ještě nevychytala správnou pozici kalíšku. Vyprazdňuji nejprve 3x denně, po dvou dnech až po 12ti hodinách, úplně to stačí. K vložkám a tampónům se rozhodně už nevrátím!

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Kalíšek je velmi kvalitně vyrobený, ale pro mě příliš velký. Škoda.
  • , zakoupeno v Opravdové pleny.cz

• kvalitní materiál
    • snadná "údržba"
    • šetrné k životnímu prostředí

Dlouho jsem se rozhodovala, zda kalíšek pořídit. Kdybych věděla, jak snadné a pohodlné bude používání, pořídila bych si jej dříve :-). Jde opravdu o zvyk. Navíc odpadají měsíční náklady na hygienické potřeby. Nyní jsem pořizovala svůj již druhý, první se mi podařilo ztratit :-) a než mi byl nový dodán, musela jsem navštívit drogerii. Díky tomu jsem přesvědčena, že pořídit si kalíšek, bylo to nejlepší rozhodnutí. Určitě doporučuji každému, kdo se rozhoduje :-).

Značka
Velikost
L
Barva
čirá
Zakončení
stopka

• Balení obsahuje: menstruační kalíšek, slipovou vložku a čistící prášek
  • Menstruační kalíšek je: Ekologický – netvoří se zbytečný odpad hygienických pomůcek na jedno použití. Příznivý pro zdraví – nevznikají alergie, nejsou známy případy vzniku syndromu toxického šoku, nezpůsobuje záněty, nevysušuje sliznice, neovlivňuje vaginální prostředí.

Šetří vaše zdraví

Používáním kalíšku Gaia Cup uchráníte svoje tělo od nepříznivých vlivů chemických látek, které se nacházejí v běžných chlórem bělených vložkách a především tamponech. Gaia Cup nezpůsobuje syndrom toxického šoku (TSS) jako tampony.

Šetří vaše peníze

S kalíškem Gaia Cup už nikdy nebudete muset utratit ani korunu za vložky a tampony. Zkuste si spočítat, kolik za vložky či tampony celkem utratíte za celých těch třeba 40 let menstruačního cyklu.

Šetří životní prostředí

S kalíškem Gaia Cup už nikdy nebudete muset vložky ani tampony vyhazovat do odpadků. Dovedete si představit, jak velkou hromadu nerozložitelné a nerecyklovatelné buničiny proloženou plasty používáním kalíšku Gaia Cup prostě nevytvoříte?

Rozměry:

Velikost S – pro dívky a ženy do 25 let, které dosud nerodily

• vnější průměr 44mm
  • délka 55mm bez stopky
  • délka stopky 10mm
  • měkčí než L
  • objem 29 ml (po boční dírky) / 31 ml (po okraj)

Velikost L – pro ženy starší 25 let a po porodu

• vnější průměr 45mm
  • délka 56mm bez stopky
  • délka stopky 10mm
  • pevnější, více drží tvar než S
  • objem 31 ml (po boční dírky) / 33 ml (po okraj)

Stopka kalíšku:

• Každý kalíšek je opatřený tenkou stopkou, která slouží jako měrka pro dostatečné zasunutí.
  • Pokud vám stopka při užívání kalíšku vadí, můžete ji zkrátit (natáhněte ji a co nejrovněji ustřihněte)
  • Stopka neslouží k vyjímání kalíšku, v takovém případě může dojít k jejímu přetržení. Kalíšek vyjímáme uchopením za dno.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Snadné použití
    • Snadná údržba/čištění
    • Životnost
    • Šetří životní prostředí
    • Nezávadný materiál
    • Občas slabounce protéká

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Kalíšek je velmi kvalitně vyrobený, ale pro mě příliš velký. Škoda.
  • Koupě menstruačního kalíšku byl pro mě nový zážitek. Vše jsem zvládla díky přiloženému návodu a budu v jeho používání dá...

Zobrazit celou recenzi na ecoblog.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Opravdové pleny.cz

• kvalitní materiál