Menstruační kalíšek malinový malý

Menstruační kalíšek Lunacup Menstruační kalíšek Lunacup se vyrábí od roku 2019 ze silikonu v České republice. Je navržen tak, aby jeho čištění bylo snadné, vnitřek kalíšku je...
Doporučená nabídka Maluna.cz

Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 10 914 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč98 % • 861 recenzíDalší informace

růžová
Zakončení
stopka

• , zakoupeno v LUNAcare

Nechápu, jak jsem doteď bez něj mohla žít. Všem kdo váháte, tak vřele doporučuji, určitě budete spokojení. Pociťuji velký komfort a o kalíšku přes den ani nevím. Jen je ze začátku potřeba trocha trpělivosti při zavádění a vyndávání, ale na ten grif snadno přijdete, tak žádný strach! :-) Za mě jedině palec nahoru.

• , zakoupeno v LUNAcare

Pěkné balení, příjemný materiál,lehká manipulaci, netlačí.

• , zakoupeno v LUNAcare

Na tento kalíšek jsem přešla z jiného. Hledala jsem nějaký, který bude mít spodní část měkkou a pokud možno hladkou. Kalíšek, který jsem měla předtím, měl spodní část celkem ostrou. Tento produkt splnil co jsem potřebovala a doporučila bych ho.

Značka
Velikost
malý
Barva
růžová
Zakončení
stopka

Menstruační kalíšek Lunacup

Menstruační kalíšek Lunacup se vyrábí od roku 2019 ze silikonu v České republice. Je navržen tak, aby jeho čištění bylo snadné, vnitřek kalíšku je hladký a stopka usnadňující vyjmutí je plná. Stopka je širší než u jiných značek a je velmi jemná a ohebná.

Z vnější strany kalíšku jsou na spodní části i na stopce rýhy, které usnadňují uchopení. Pro zrušení podtlaku, který vznikne přilnutím kalíšku ke stěnám pochvy při správném zavedení, je optimální při vyjímání kalíšek ve spodní části trochu zmáčknout. Nicméně tento kalíšek má u ústí 4 otvory a proto je uvolnění podtlaku snadné. Na straně kalíšku jsou objemové rysky, pokud tedy chcete, víte jak silná je vaše menstruace.

Menstruační kalíšek Lunacup se vyrábí ve dvou různých velikostech

Velikost 1 (menší) je určena ženám do 30 let. Má průměr 40 mm a délku včetně stopky 70 mm, objem kalíšku je 20 ml (objemové rysky 7 ml a 15 ml). Délku stopky uvádí výrobce 20 mm, my jsme však od spodní rýhy naměřily 12 mm. Pokud byste ji chtěly odstřihnout je možné ji zkrátit o cca 10 mm.

Velikost 2 (větší) je pro ženy nad 30 let nebo po porodu. Má průměr 45 mm a délku včetně stopky 70 mm, objem kalíšku je 26 ml (objemové rysky 10 ml a 20 ml). Délku stopky uvádí výrobce 16 mm, my jsme však od spodní rýhy naměřily 12 mm. Pokud byste ji chtěly odstřihnout je možné ji zkrátit o cca 10 mm.

Jde pouze o zjednodušený návod pro výběr, proto doporučujeme si před koupí menstruačního kalíšku přečíst článek Jak vybrat správnou velikost menstruačního kalíšku.

Sterilizační sáček

Balení kalíšku je včetně bavlněného sáčku a sterilizačního sáčku - v něm je kalíšek zabalen, můžete tedy využít vše a tento kalíšek se tak řadí mezi produkty Zero Waste :). Kalíšek i bavlněný sáček jsou vyrobeny v České republice. Barva bavlněného sáčku se může lišit.

Podrobný návod ke kalíšku Lunacup i sterilizačnímu sáčku naleznete v záložce Související soubory.

Potřebujete další informace?

Více informací o menstruačním kalíšku Lunacup.

Jak používat menstruační kalíšek.

Zkušenosti uživatelek menstruačního kalíšku.

Co mohu potřebovat při používání menstruačního kalíšku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 1 702 recenzíDalší informace

Dokumenty

• , zakoupeno v LUNAcare

Pěkné balení, příjemný materiál,lehká manipulaci, netlačí.

• , zakoupeno v LUNAcare

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 1 702 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v LUNAcare

rychlé dodání, skvělá kvalita i vzhled

• , zakoupeno v Maluna.cz

• Vhodný kalíšek pro panny
    • Jednoduchá údržba
    • Rychle se naučíte zavádět
    • Neskutečně ulehčí menstruaci
    • Skladnost
    • Ušetříte peníze

Je to můj první kalíšek. Chtěla jsem jej vyzkoušet, protože se mi tampony zdají nehygienické a strašně mě lákal pocit, že mám jen jednu pomůcku a nemusím se strachovat jestli mám dost vložek, tamponů. Ale nevěděla jsem který zvolit. Je mi 18 ještě jsem neměla s** a tak jsem se ptala na fb skupině na doporučení. Doporučen byl tenhle a sedl neuvěřitelně. První dvě zavedení "na nečisto" byli sice oříšek, ale pak jsem si zvykla. A naučila se s tím ve výsledku pracovat rychleji než jsem se učila zavádět tampon. A teď na to nedám dopustit. Používám druhou menstruaci a skvělé. Skoro o menstruaci nevím. Měla jsem na dovolené sebou a teď používám i do školy a vím, že k tamponům už se nevrátím. Jen stopku jsem tedy zkracovala. Sterilizace je jednoduchá. Jen doporučuji dokoupit sterilizační kelímek do mikrovlnky. S tím je to hračka.

• Pružný materiál
    • Krátká stopka
    • Brala bych kalíšek trošku delší
  • , zakoupeno v LUNAcare

• Příjemný materiál, splňuje očekávání.
  • , zakoupeno v LUNAcare

Jsem vážně šťastná ze jsem kalíšek objevila takhle brzo! Je mi 14 let jsem panna a kalíšek používám naprosto bez problému. Chce to jen trpělivost. Ze začátku mi neseděl dobře protékal mi a měla jsem problém s vyndaváním. Už jsem s tím chtěla seknout ale když jsem se znovu odhodlala a pořádně jsem se vše znovu zkusila a naučila, neměla jsem s tím problém. Kalíšek už používám 3 měsíce z toho teprve 1 měsíc pořádně a jsem nadmíru spokojená. Celou menstruaci o něm ani nevím a skvěle funguje a rozhodně už nic jiného než kalíšek používat nebudu! 100% doporučuji (i slečnám pannám) ;)

• Český výrobek
    • Ekologický